Відгуки

Написати відгук

Я знаю Євгенію, була на її семінарах. Це завжди — чудова і ефективна робота. Тому, коли отримала від подруги посилання на курс, не вагаючись придбала його. Навіть просто МАТИ під рукою цей набір вправ — саме по собі знімає частину стресу. P.S. Особливо дякую за тапінг, роблю кожен день, сильно допомагає!

Особливе спасибі вам за рухливі та танцювальні практики, мені набагато легше знімати напругу, коли залучене тіло, тож натанцювалась досхочу :) Я звикла, що до всього в житті треба докладати зусиль, а тут все дуже просто та ніжно.

Пройшла курс, та хочу розповісти свою історію, можливо комусь буде корисно. В мене були постійні перебої з енергією: то 24/7 як білочка-енерджайзер, то не можу взагалі встати з ліжка.

Всі колеги казали «іди в спортзал!». Я пішла восени, та почала втомлюватись ще більше :/ Взимку стало вже зовсім важко. Ходила лікарями, нічого не знайшли. Думала, так тепер буду себе відчувати до кінця життя…

Потім знайшла ці «З0 днів», вирішила спробувати. Ну що Вам сказати. Це величезне полегшення… Нарешті в мене з’явилась «рутина» на кожен день, яка дійсно допомагає відновлюватись.

Днів, коли мало сил, стало набагато менше, а якщо я просинаюся втомлена, то роблю пару практик, і наче підзаряджаюся. Щиро дякую Розробникам🙏

Що мені найбільш до вподоби, це коротка тривалість всіх практик. В нас обох робота, маленька дитина, плюс волонтерство… Думав, ну що за 7 хвилин можна встигнути? Спробував безплатні практики на сайті, і побачив що дійсно швидко розслабилося тіло. А дружині сильно сподобалися медитації. Будемо продовжувати!

В мене так багато емоцій, не знаю з чого почати… Прямо розплакалась, коли прочитала останнього листа, з переліком, як багато практик встигла за місяць. Вже не пам’ятаю, коли доводила до кінця якусь справу, просто не було ані сил, ані волі!

Здавалося, наче тільки в мене такі проблеми. Але почула від ведучої курсу що від подібного зараз страждає багато людей, то вже тоді стало трохи легше.

І ще дихальні та звукові вправи. Щось неймовірне! Під час курсу таке було відчуття наче я знов можу дихати вільно та рухатись далі.

Сім років тому я познайомилась с Євгенією на Вільному диханні. Ніколи в житті до того не пробувала ніяких практик. Вона навчила мене без страху заглядати в себе, і я за це дуже вдячна! А ще я вдячна за цей курс. Відчуваю, наче все в мені знов повернулося на свої місця, і серце знову відкрите.

Раджу всім від душі, спробуйте!
З Женею не страшно йти в будь-яку медитацію❤️

Мені 20 років. Коли я навчалася в школі то уявляла собі як це - бути студенткою. Мені подобалось. Але орки створили мені іншу реальність. Постійні сирени повітряної тривоги, відсутність світла, вибухи вдень та вночі.. ще й тепер метро знов не працює. Коли починається сесія - в мене їде дах. Але тепер у мене є магічний метелик, який рятує і підтримує мене. Дякую, чарівна Євгенія, ваш голос вже сам по собі - заспокійливе.

Я був в бойових діях. В Попасній. Звільнений після поранення за станом здоровʼя.
Для того щоб засинати я перепробував все. Завдяки курсу я знайшов дві вправи, які діють на мене краще за алкоголь, бо зранку свіжа голова :))

Вправи — супер. Виконують обіцяну функцію👌 не вистачає терпіння не довгі відео, тому формат якраз підходить. Євгенія надихає на швидке приємне виконання😙 Особливо подобаються такі вправи, як «парасоля» або «гість із майбутнього» - відчути, пофантазувати, візуалізувати собі все хороше! Коли творчість пре з усіх щілин, такі вправи - саме задоволення🔥

Не знав як боротися з стресом… начав курс… результат, це щось!.. проблеми з життя не прибрали але навчили як справлятися😄😄😂

Відео спокійні, легкі, теплі, заземляють і надихають старатися. Я почала набагато більше приділяти собі увагу, відчуваю спокій і упевненість після кожного відео. Прекрасна підтримка і розслаблення, не гірше ніж ванна чи масаж. Раджу всім, кому потрібен емоційний захист, хто не вміє боротися зі страхом, кому бракує відчуття безпеки і комфорту.

Почав курс, бо не міг розслабитись навіть на вихідних. Займають мало часу, поліпшився відпочинок і сон, медитації повертають увагу в теперішнє. Дякую за курс.

Я не дуже емоційний. Рідко вірю людям на слово. І завжди перевіряю інформацію перш ніж приймати рішення.
Я очікував війну. І вона не була для мене великою несподіванкою.
Коротше, я добре тримався аж до весни 2023 року.
Першим симптомом, на який я спочатку не звернув уваги, було погіршення памʼяті.
Мені стало важкувато тримати в голові список покупок, мусив підглядати, хоча зазвичай я все памʼятаю добре.
Потім почались проблеми зі сном. Лягаю і не можу заснути хоч вбийся.
Іноді 2 години, а бувалий й 3-4.. Від того ранком що той зомбі. Настрою нема, злий як чорт, а те що зазвичай робив за годину, роблю пів дня.

Коротше я зрозумів, що зі мною коїться щось не те.
Погуглив симптоми. Довго шукати не прийшлось. Стрес.
Почав читати, що робити з тим стресом. На завтра мордокнига видала рекламу курсу (звісно ж ніхто ні за ким не слідкує..;))

Коротше я нарешті засинаю як і раніше.
З памʼяттю поки не вирівнявся. Але думаю, що якщо спатиму, то й памʼять буде в нормі.

Дякую, пані Євгенія, корисну справу робите. 💛💙

Тримаємось✊

После семинара осталась под большим впечатлением! Побывать на месте других людей, прочувствовать на себе их эмоции, чувства, переживания... это был колоссальный опыт что позволил лучше понимать людей и многое понять о себе. Спасибо вам большое за ваш труд!

Виктория  •  8 листопада 2021

Для меня семинар получился очень мощным и понятным. Как будто все расстановки были для меня. Как-то легко получалось удерживать внимание и не выпадать из процесса. Спасибо за возможность участвовать в таком пространстве осознания.

Александр  •  4 листопада 2021

Щиро рекомендую Юрія та Євгенію, як досвідчених ведучих родових розстановок.
Вірність методології Хеллінгера та феноменальна здатність побачити і пояснити суть проблеми кожного учасника яскраво вирізняють цей тандем психологів серед тих, хто практикує розстановки в Україні.

Олександра  •  3 листопада 2021

Юра и Женя, благодарю вас, вы делаете очень важное дело! Я была на расстановках и очень рада, что получилось попасть на этот семинар. У меня было сопротивление и я долго думала идти ли, пошла только потому что мне вас очень рекомендовали. Это был бесценный опыт - как увидеть себя и свою семью со стороны, так и побывать заместителем. Это нелегко, но очень интересно и полезно. Уже начала исправлять ту проблему, которую увидела на расстановке. Появилось ощущение, что все в моих руках и все зависит от моего выбора)
Юра, у Вас талант видеть вещи такими какими они есть. Женя, у Вас талант замечать и мягко доносить до человека важное)
А еще я благодарна всем участникам за их включенность, искренность и атмосферу)
Обязательно приду на остальные ваши семинары, до встречи))

Екатерина  •  3 листопада 2021

Прекрасное место, прекрасные специалисты. Многие трудности можно решить довольно быстро. Посещая консультации и тренинги Юрия и Евгении - можно сделать мир лучше)

Был, как на индивидуальных консультациях, так и на нескольких семинарах и получил большое количество полезного опыта.

Юра и Женя, имеют большой практический опыт и что самое главное, очень хорошо чувствуют людей и умеют задавать правильные вопросы - не давая готовых решений, а помогая человеку самому разобраться в своих вопросах и найти тот путь, который будет для него наиболее эффективный.

Что еще очень важно, что их семинары не о разговорах и не о получении позитивных эмоций, почти все время проводится в практической работе, что помогает прочувствовать полученный опыт и быстрее его закрепить. Это сказывается на том, что после семинаров, ты не возвращаешься к привычной жизни, когда эмоции поутихли, а имеешь системный подход и понятный план действий.

Посетила семинар "Свободное дыхание", и знаете название соответствует, после него действительно легче дышать. Кажется что с меня спал огромный груз. Я по-другому посмотрела на себя, и поняла что моя жизнь в моих руках.
Я безумно благодарна Юре и Жене за их труд! Много лет я жила прошлым и до ужаса боялась строить свое будущее, вы мне как будто открыли глаза, а тут совсем не страшно. Спасибо вам огромное!

1 2 3

Написати відгук