Блог — ми пишемо для вас

Як знайти спільну мову зі своїм страхом

10 травня 2021 Євгенія Сербінова
Як знайти спільну мову зі своїм страхом

Ми не можемо позбутися його, хоч багато хто про це мріє. Він з нами, відколи ми починаємо наше життя. То може ми даремно воюємо із ним? Може натомість варто навчитися дослухатися до нього, поважати його, домовлятися з ним, ба більше — співпрацювати. Адже він — вірний помічник, наш страх.

Я маю рацію! або замкнене коло

9 квітня 2021 Євгенія Сербінова
Я маю рацію! або замкнене коло

Кожному приємно відчувати підтвердження власної правоти. Коли маєш рацію — король гори, адже так? Попри низьку самооцінку і невпевненість в собі, варто уникати цього стану — правоти. Чому?

Центр психологічної допомоги в Києві: безпечний вихід з особистої кризи

5 квітня 2021 Центр психології самоусвідомлення
Центр психологічної допомоги в Києві: безпечний вихід з особистої кризи

В нашому Центрі Вам допоможуть справитися з будь-якими життєвими труднощами.

Теорія — гарно, а практика — ще краще

1 березня 2021 Євгенія Сербінова
Теорія — гарно, а практика — ще краще

Говорити про довіру, впевненість, спокій, гармонію можна нескінченно. Можна вчити напам’ять визначення, малювати схеми на дошці, занотовувати приклади в зошит. Однак все це не працює, просто вивітрюється з голови, бо думки не підкріплені яскравим чуттєвим досвідом, оскільки це все абстрактна теорія. А вона завжди гарно звучить, допоки ми не запитаємо себе: як саме це зробити?

Як змінитися, як зцілитися, коли страшно і боляче? Як позбутися сорому, жалю та сумнівів? Яким чином дістатися до свого внутрішнього «Я», де роками були замкнені двері, та ще й знаходилися під наглядом, бо там неймовірно боляче! Як виманити, приручити й зцілити той досвід? Як навчитися жити по-справжньому, спокійно?

Глибоко прожити, по-справжньому відчути і чесно прийняти — ось і вся відповідь. Семінар покаже Вам, що життя не докучне, не нудно бути собою, якщо зібрати всю мужність і волю в кулак, аби відчувати, мінятися, усвідомлювати.

А тепер про головне)

7 лютого 2021 Євгенія Сербінова
А тепер про головне)

Одного разу я мріяла створити курс про сімейні стосунки для школярів. Ні, я не вважаю себе еталоном щасливих і успішних відносин і мені невідома ніяка істина. Просто мене цікавить ця тема, і хочеться донести до аудиторії, що багато історій сімейних складнощів і непорозумінь можна розкласти на систематичні сюжети та типові помилки. Щоб повністю розкрити тему відносин, необхідно знати деякі їх правила і закономірності.

Мрія

25 січня 2021 Центр психології самоусвідомлення
Мрія

Що таке мрія з точки зору психології?
Манія, нав’язлива ідея, мета?
У кожного практикуючого психолога, напевно, є своє визначення.
Особисто для мене мрія — це життєва місія, яка ще не має чітких граней і ясного уявлення про майбутнє. Але все абсолютно зрозуміло — хочу, мрію і дію.
Справа в тому, що людський мозок — це унікальна система, що працює за допомогою психологічних технік й здатна вирішувати всі завдання і долати всі труднощі. Він подібний до антивірусу, завантажив і отримав результат, місцями з видаленими даними, а місцями зі збереженими файлами.

Що таке холотропне дихання? Історія, техніка, мета практики

19 грудня 2020 Центр психології самоусвідомлення
Що таке холотропне дихання? Історія, техніка, мета практики

Ми постійно перебуваємо в русі: кудись поспішаємо, відповідаємо на дзвінки, реагуємо на зауваження, посміхаємося коханому і допомагаємо дітям із домашнім завданням. Потік інформації, чи то аудіо або відео, заволодіває нашою увагою, а ми навіть того не помічаючи, відволікаємося від думок, почуттів і від самого себе.

Ми щосили намагаємося бути ввічливими й чемними, докладаємо зусиль, розсіюємо увагу, щоб вловити кожну важливу деталь. А, в результаті, нехтуємо своїми силами та ідеями.

Ми розсипаємося, ніби пісочний замок, хоч і враховуємо те, що всі ці дрібні піщинки мають безпосереднє відношення до одного важливого загального цілого. У нас немає часу його відновити, і ми не знаємо, за що хапатися. Ваші проблеми допоможе вирішити Холотропне дихання.


Дочки — не матері!

7 жовтня 2020 Євгенія Сербінова
Дочки — не матері!

Пам’ятаєте Ваш перший сеанс у психолога? Нам розповідають, що всі наші проблеми починаються в дитинстві, де ми відразу стикаємося з недостачею батьківської уваги й любові. Багато різного ще накладається, але саме той спогад закладається глибоко в нашій підсвідомості. Для того, щоб не наштовхнутися на граблі батьківських помилок, а не для того, щоб жаліти і співчувати собі. І ось тут ми спостерігаємо найцікавіше: мама починає виховувати свою дитину за одним зі своїх власних сценаріїв.

«Цитрамон» від страху

28 липня 2020 Євгенія Сербінова
«Цитрамон» від страху

Нам стає ніяково і страшно, коли несподівано ми знаходимо в собі щось неприємне, руйнівне, жорстоке або маніпулятивне. Ми не любимо натикатися на схоже в оточуючих, і нам, тим паче, не хочеться, щоб таке відшукали в нас самих.


Зачіска

19 липня 2020 Євгенія Сербінова
Зачіска

Хто знайомий зі мною особисто, той добре знає, що природа обдарувала мене кучериками. Я обожнювала своє волосся, але іноді моя зачіска мене кардинально не влаштовувала. Я не мала на меті випрямити свої кучері, я просто не могла з ними впоратися. Я ставила собі одне й те саме запитання: як отримати хорошу зачіску? Мене завжди стригли так само, як і дівчат з прямим волоссям. Але, як тільки я мила голову або виходила у вітряну погоду, вся краса перетворювалася в безглузду кульбабку. Мене це дратувало: красиві ж кучері, але що робити, щоб не виглядати, як афро-американка?


1 2 3