Семінар «Холотропне дихання»

Семінар «Холотропне дихання»  

Класичний семінар за методом Станіслава Грофа. Три дні потужних і захоплюючих біографічних та трансперсональних переживань.

Записатися

Класичний семінар за методом С. Грофа, найпотужніший спосіб дослідити власну підсвідомість, щоб знайти, що саме з вашого минулого впливає на ваше сьогодення.

За допомогою глибокого інтенсивного дихання ми потрапляємо в розширений стан свідомості, де відчуваємо зв’язок зі своєю душею, своїм внутрішнім простором. Від біографічних спогадів, давно витіснених травматичних переживань до духовного досвіду, пошуків найглибшого сенсу існування та щастя — ось що чекає на вас у цьому семінарі.

Ми будемо зцілювати душевні рани, давній біль і натомість приходити до бажаної цілісності, сили, любові та гармонії.

Досвідчена команда завжди напоготові помогти вивільнити енергію з заблокованих ділянок в тілі, обійняти, побути поряд, коли час пережити самотність або горе, піклуватися і ділити почуття.

Гарантуємо, що такого досвіду ви ще не мали! А робота глибока, тонка і захоплива.

Відгуки

Инна
28 листопада 2019

Давно хотела попасть на этот семинар и очень рада, что удалось. Такой проработки телесных блоков и зажимов у меня не было ни на одном семинаре прежде.
Действительно, метафорически очень похоже на луковицу, где шар за шаром снимаешь слои из непрожитого опыта или прожитого с большим стрессом.
Колоссальное чувство обновления и освободившейся энергии после семинара.
Спасибо команде за помощь и заботу.

Ольга
28 листопада 2019

Огромное спасибо за поддержку и новую "Я".
Это удивительно, как два дня меняют тебя и дают возможность быть ближе себе, слышать и чувствовать себя, и в итоге наслаждаться жизнью и окружающим миром!
Огромное спасибо за профессионализм)

Написати відгук