Євгенія Сербінова

  Євгенія Сербінова  

Лінгвіст, психолог, трансперсональний психолог, співведуча циклу унікальних семінарів «Тантра», член International Breathwork Foundation, сертифікований фасилітатор Grof Transpersonal Training.

Записатися

Про мене

Я веду групи та консультую людей з 2002 року. Іноді мене зупиняють на вулиці: «Ви мене пам'ятаєте? ..» Часто: «звичайно, пам'ятаю! ..» – навіть подробиці. Хоча записи не вела.

Я з тих психологів, які виросли з клієнтів. У певний момент в моєму житті, начебто, все було вибудувано правильно, а мені в цьому було погано. Мені було років 20, і я не уявляла, що з цим робити. Я думала, що божеволію.

Я й досі вдячна, що потрапила до Любові Уманець на семінар з дихання – якщо б замість живого досвіду мені перепала теорія, я б пішла. Від першого семінару у мене залишилося відчуття, що я знаходжу себе, що кордони розсуваються, я відчула глибину почуттів, ясність чесного усвідомлення. Я завжди цього хотіла: знати, що я – не випадкова, що все не даремно, відчувати взаємозв'язки, свою душу. Це було по-справжньому. Я не могла це ігнорувати.

Моя робота над собою тривала 7 років.

Я проходила різні дихальні семінари:

- працювала через тіло на танцювально-руховій терапії (Олександр Гіршон);
- працювала з контактом на тілесно-орієнтованій терапії;
- на диханні (Любов Уманець) я вивчала свої травми, працювала з почуттями і прийняттям;
- на тантрі (майстер Гьяна) досліджувала свої моделі у стосунках;
- на танато-терапії (Володимир Баскаков) розбиралася з досвідом смерті;
- на холотропному диханні (Станіслав Гроф) опрацьовувала перинатальний досвід;
- на віпасані (Джек Корнфілд) практикувала медитацію і вивчала уважну доброту;
- на розстановках розмірковувала над програмами роду.

Чого мені тоді бракувало – терапевтичного супроводу, пояснень, консультацій. Зараз я це вмію.

Я брала участь у трьох останніх конференціях Московської Асоціації Вільного Дихання

1998 «Влада і гра»
1999 «Буденність і диво»
2000 «Слово і смерть»

Прибувши як учасник, я погодилася перекладати іноземних ведучих і отримала неймовірний досвід занурення в роботу Немі Неф, Еліс Манро та інших.

Поступово я бачила, як змінюється моє сприйняття, самооцінка, світогляд, рівень відповідальності, мої стосунки і ще багато іншого в моєму житті. І це було найпотужніше, захоплююче і надважливе для мене – робота з внутрішнім світом, свідомістю, душею.

Я захотіла бути професіоналом у цій сфері. На щастя, все ще була можливість вчитися у майстрів, творців методу. Після семінарів в Інституті трансперсональної психології Володимира Майкова я поступила в Grof Transpersonal Training – програму навчання і сертифікації ведучих холотропного дихання. Тоді викладав Станіслав Гроф, всі семінари вів Тев Спаркс з командою досвідчених ведучих. Я вчилася в Данії, Швейцарії, практику проходила в Болгарії та Іспанії.

Чесний, глибокий і потужний, наповнений довірою і повагою до клієнта метод холотропного дихання ідеально збігся з моїм великим досвідом і тим, що я ціную в ставленні до людей. Там я навчилася працювати з іншими.

Я вдячна долі, що все склалося саме так – спочатку особистий досвід, потім теоретичне навчання. Адже я знаю на власному досвіді, що таке бути в кризовому становищі, розгубленою на порозі несподіваних змін, і не вміти обирати, як переживати втрату або розлуку, залежати від різних травм, переосмислювати своє життя, налагоджувати стосунки, реабілітуватися після важкої хвороби, долати страх , провину і образу. Я знаю, як щось не виходить, як відчуваєш себе на дні, як виявляєш залежність і проживаєш горе.

Щоб зрозуміти людину, мені не потрібно тестувати її, а щоб допомогти – я не заглядаю в конспект.

За ці 19 років ми провели сотні семінарів з дихання, які відвідали сотні людей. Наші клієнти повертаються через багато років, дають контакти близьким і друзям. Лише останнім часом ми почали заявляти про себе в мережі, а раніше до нас приходили тільки за особистою рекомендацією.

Коли мене запитують, чи не важко мені щодня вислуховувати проблеми різних людей, я відверто відповідаю, що іноді це важко вмістити, але в більшості випадків я відчуваю: людина шукає вихід, рішення, а, отже, – знайде. Сам намір зцілитися запускає процес змін. Я готова послужити на цьому шляху самоусвідомлення грамотним провідником або бувалим попутником. Найцікавіше, вражаюче і чарівне для мене – це люди, які шукають усвідомлення, ті, кого турбують проблеми внутрішнього світу, душі. Адже робота психолога – про душу.

Дипломи та сертифікати

Сертифікати системи безперервної освіти